Vtipy


o rybách

opilý ribář chytí zlatou rybu a ta mu říká"kdyš mě pustíš spnim ti 3 přání"rybář si myslel že má halucinece hodil ji do vody a řekl u toho"neser"a rybička za 3 dny vybuchla

Do krokodýlova jezírka chodí žába na ryby. Krokodýl se kvůli tomu hněvá a v duchu si poví: "Zeptám se žáby, jestli mi chodí na ryby. Když odpoví, že ano, sežeru jí, protože je drzá a když odpoví ne, sežeru jí taky, protože lže. Na druhý den si hlídá krokodýl svoje jezírko a když přijde žába, ptá se jí: "Žábo, chodíš mi na ryby? " Žába se na něj podívá a povídá: "Víš co krokodýle, běž do prdele!"

Proč je rybník kulatý ? Aby se ryby neschovávaly rybářům za rohem

Chytá takhle děda ryby a najednou vyloví zlatou. Rybka mu povídá, dědečku, když mě pustíš, splním ti 3 přání. Děda na to: dneska máš smůlu holka, já sem kouzelnej dědeček...

ryba plave po vode a rika.. jeeee hele kapr a ja jsem pstruh. a pstruh rika jeee hele kapr.

Jde takhle borec a uvidí zlatou rybku na souši. Zlatá rybka na něj volá: "Prosím tě zachraň mě, splním ti jedno přání." "Fuj" "Prosím já tady umřu." "Nebudu ztrácet čas" "Prosím, prosím, pomoz mi splním ti přání" Borec se naštve a tak rybku kopne do vody, rybka tak, tak doletí do vody, chvilku je pod hladinou a pak se ptá co má za přání. Borec říká: "Třeba chcípni...."

Vykoukne krokodýl z vody na rybáře a ptá se: "Berou, berou?" "Kdepak, ani ťuk..." "Tak se na ně vykašli a pojď se vykoupat."

Průvodce v akváriu ukazuje turistům: „To je rejnok - reje v písku nok.”

„Slyšel jsi to? V Labi u Lovosic se objevil kapr.” „A co tam, prosím tě, dělá?” „Rozhodl se, že bude studovat chemii.”

Která tři slova slyší žralok nejraději, když pluje za lodí? Muž přes palubu!

Sedí dva na rybách. „Už vím, proč ty potvory neberou. Vždyť ty žížaly nemají vůbec žádnou chuť!”

Rybář chytí zlatou rybku, vytáhne ji na břeh, a rybka najednou promluví lidským hlasem: "Když mě pustíš, splním ti tři přání." Rybář na to kouká jako zjara, a ještě než se vzpamatuje z překvapení, vykoukne z vody jiná ryba a povídá: "Nepouštěj ji, kecá."

Rybář chytí zlatou rybku a ta říká: "Jsem kouzelná zlatá rybka. Splním ti, cokoliv si budeš přát, ale tvé tchýni to splním dvakrát." Nejdřív si rybář přeje dům. Má dům. Jeho tchýně má dva domy. Pak si přeje auto. Má auto. Jeho tchýně má dvě auta. A nakonec řekne: "Chci mít čtyřicítky horečky."

Baví se tři rybáři o tom, jaké úlovky kdo chytil. Prvni: "Já chytil 3kilovýho kapra." Druhý: "Pche, já 5kilovou štiku." Tretí: "To nic není, já chytil 10 kilovýho sumce" A první říká: "Že já debil vždycky začínám první."

Víte, co vám odpoví blondýnka, když se jí zeptáte, proč rybičkám v akváriu nevvyměnila vodu? "Vždyť ji ještě nevypily."

Povídá štika bělici: "Podívej, Ta zlatá rybka se zase nechala chytit." "Čemu se divíš, vždyť je to blondýna."

Co se stane, když podáte pirani pomocný prst? Sežere vám celou ruku.

Na talíři se smaženými vodními živočichy leží stočená rybka. "Vida, tuhle ulovili zrovna, když vybírala zatáčku."

Chytne rybář zlatou rybku a ta mu říká: "Když mě pustíš splním ti tři přání." Rybař: "Do prdele už zase, neser, neser, neser. ............. Za čtrnáct dní rybka praskne.

Jde takhle cikán chytat ryby. Už jich má skoro plnej kýbl a najednou vytáhne zlatou rybku. Rybka: když mě pustíš, splním ti tři přání... Cikán chvíli přemýšlí a pak povídá: chci bejt bílej, chci bejt v balíku a chci, aby se na mě ženský lepily. A na to rybka: čáry máry kuří nožka, ať je z tebe always vložka.

Přijde jeden podnikatel ke druhému na chatu na grilování a v tom kouká... nad ohněm se griluje zlatá rybka. Zhrozí se a povídá kamarádovi:,,Zbláznil ses, vždyť to je zlatá rybka, ta Ti mohla přeci splnit tři přání!" Ten druhý se protáhne a v klidu odpoví: ,,Neboj, ty už mi splnila."

Vesničan chytí zlatou rybku... "Sedláku, když mě pustíš, tak ti splním tři přání." Vesničan po ní začne zuřivě skákat v holinách a řve na ni: "Jaký já jsem u tebe sedlák!?!"

Chytí rybář zlatou rybku, podívá se na ní, hodí ji naštvaně do vody a povídá: "Zase zlatá, kdo to má furt žrát?"

Chudá škaredá holka jde kolem rybníka, když v tom z vody vykoukne zlatá rybka. Říká, nebuď smutná, splním ti tři přání. Dívka se zaraduje a říká: Chci, abych byla krásná. Podívá se do vody a co nevidí, je z ní úplná kráska. Říká druhé přání: Chci, aby moje chatrč byla zámek. Otočí se a z chatrče je zámek. Chvíli se rozmýšlí a přeje si, aby z jejího kocoura byl krásný mladík. Ohlédne se a přichází mladík, ona mu běží naproti a ptá se ho. Copak ty, můj milý, ty nemáš radost ? Mladík zavrtí hlavou a říká. Co tě to v loni napadlo, nechat mne vykastrovat?

Rybář chytí zlatou rybku, vytáhne ji na břeh, a rybka najednou promluví lidským hlasem: Když mě pustíš, splním ti tři přání. Rybář na to kouká jako zjara, a ještě než se vzpamatuje z překvapení, vykoukne z vody jiná ryba a povídá: Nepouštej ji, kecá.

To takhle Víťa Kožený chytá na Bahamách ryby a tahá jednu za druhou... Když tu najednou vytáhne rybku zlatou. Hodí ji do kyble a tahá dál. No a z kýble se ozve: "No, Viktore, já jsem přece zlatá rybka, co takhle tři přání?" Viktor se na ni podívá zamyslí se a odpoví: "No dobře, tak co chceš?"

To takhle Víťa Kožený chytá na Bahamách ryby a tahá jednu za druhou... Když tu najednou vytáhne rybku zlatou. Hodí ji do kyble a tahá dál. No a z kýble se ozve: "No, Viktore, já jsem přece zlatá rybka, co takhle tři přání?" Viktor se na ni podívá zamyslí se a odpoví: "No dobře, tak co chceš?"

Chytí policajt zlatou rybku a ta mu lidským hlasem povídá: "Když mne pustíš, splním ti tři přání..." Policajt chvíli přemýšlí a pak vyhrkne: "Občanku, řidičík a techničák!!!"

Chytí rybář zlatou rybku a ta mu povídá: "Když mne pustíš, splním ti jedno přání." "Hm, tak já bych chtěl dálnici z Evropy do Ameriky..." zamyslí se rybář. "No, nemáš tam přece jenom něco jednodušího? " "Mám ještě něco, chtěl bych pochopit ženskou logiku," navrhne rybář. "Tu dálnci dvouproudovou nebo tříproudovou?" Ptá se rybka.

"Jak určíte věk ryby?" - "Podle očí." - "Cože?" - "Čím dále od ocasu, tím je ryba starší."

Jaké má rybka oči? Vodotěsné.

Rybář chytne zlatou rybu a ptá se jí: "Splníš mi tři přání?" "Po kolikáté ti mám říkat, že mám žloutenku?!"

"Tati, co je to kamzík?" "Ale... taková blbá ryba." "A tady píšou, že kamzík skáče po skalách." "No tak vidíš, jaká je to blbá ryba."

Povídá jeden žralok druhému: "Člověk je v podstatě dobrý."

Když pustíte kapra zpátky do vody darujete mu svobodu... teda nemá-li dole ženu.

Rybář chytne zlatou rybku, a ta mu povídá: "Splním ti tři přání, jen mě už neházej do té špíny!!!"

Přijde jeden podnikatel ke druhému na chatu na grilování a v tom kouká, jak se nad ohněm griluje zlatá rybka. Zhrozí se a povídá kamarádovi: "Zbláznil ses, vždyť to je zlatá rybka, ta Ti mohla přeci splnit tři přání!" Ten druhý se protáhne a v klidu odpoví: "Neboj, ty už mi splnila."

Chytí rybář zlatou rybku a ta mu říká: "Pokud mě pustíš, splním Ti tři přání, ale bohužel tvoje tchýně toho bude mít vždycky dvakrát tolik." Rybář si přeje dům s bazénem. Stane se, ale jeho tchýně získá dva domy a dva bazény. Rybář si po přeje mercedes. Stane se, ale jeho tchýně dostane dva mercedesy. "A jaké je tvé poslední přání?" zeptá se rybka. Muž odpoví: "A teď chci mít čtyřicýtky horečky..."

Když se plaváním hubne, tak co poté dělají velryby špatně?

Plavou tři žraloci v moři a povídají si! Jeden řiká: "Pánové, já sem před měsícem sežral Američana a týden mi bylo blbě, jak byl narvaný těmi hamburgy!" Druhý na to: "To nic není! To já sem před dvěma měsíci sežral Rusáka a tejden sem byl ožralý, kolik v sobě měl alkoholu!" a třetí: "To je proti tomu mému čajíček! To já sem před rokem sežral českého úředníka a týden jsem nemohl plavat, jak byl dutý!"

"Pepíčku, nakrmil jsi rybičky?" Ptá se maminka pepíčka. Pepíček odpoví: "Ano maminko, ale zapoměl jsem jim dát napít."

"Víte, jaká zvířata nebyla v Noemově arše?" "Nevím." "Ryby - zůstaly v moři." "Tak to je mohli čtyřicet dní chytat a měli by čerstvé maso." "Nemohli." "Proč?" "Měli jen dva červy."

Přijde Pepa do Zverimexu a ptá se: "Kolik stojí ta zlatá rybka?" "Sto korun." "To je moc. A neměl byste tu samou ve stříbrném provedení?"

"Včera mě vyhodili z práce. Dělal jsem v ZOO. Nechápu to, ti tučňáci přece ledním medvědům chutnali mnohem více, než nějaké zmražené ryby."

Žádný věděc nedokázal, že jídlo z ryb podporuje uměleckou činnost, ale pokud se člověk zaposlouchá do povídání rybářů, může říct, že rybaření podporuje fantazii.

"Jean, nachystejte mi kulovnici, půjdeme na ryby." "Ale pane, nebylo by lepší vzít si udici?" "A vy si myslíte, Jean, že když budu vyhrožovat rybáři udicí, tak mi nějakou rybu dá?

"Jean, prší venku?" "Ano pane." "Tak jděte vyvenčit rybičky!"

Plave ryba v medu a povídá: "Jééé, to je ale hustýýý."

Pan Spejbl řve po Hurvínkovi: "Hurvajs, vyměň rybkám tu vodu!" Hurvínek přemýšlí, a nakonec povídá panu Spejblovi: "Ale taťuldo, vždyť ony ještě nevypily tu starou!"

Rybář chytí zlatou rybku, hodí ji zpět do vody, a začne nadávat: "Zase zlatá, kdo to má stále jíst?!"

V novinách je článek, kde se píše, jak vědci zkřížili zlatou rybku se žralokem. Vzniklá rybka vám splní poslední tři přání.

Chytí rybář zlatou rybku a ta mu říká: "Pokud mě pustíš, splním Ti tři přání, ale bohužel tvoje tchýně toho bude mít vždycky dvakrát tolik." Rybář si přeje dům s bazénem. Stane se, ale jeho tchýně získá dva domy a dva bazény. Rybář si po přeje mercedes. Stane se, ale jeho tchýně dostane dva mercedesy. "A jaké je tvé poslední přání?" zeptá se rybka. Muž odpoví: "A teď chci mít čtyřicýtky horečky..."

Chytá blondýna ryby, až vyloví zlatou rybku. Rybka jí povídá: "Pusť mě! Splním ti tři přání!" Blondýnka na to: "90-60-90!"

Chytá rybář ryby, a vyloví zlatou rybku. Hodí ji zpátky do vody, a rybka povídá: "Já jsem přece zlatá rybka, co takhle tři přání?" Rybář se na ni podívá, zamyslí se a odpoví: "No dobře, tak co chceš?"

Rybář chytí zlatou rybku, a ta mu povídá: "Když mne pustíš, splním ti tři přání." Rybář ji pustí, rybka odplave, a nakonec povídá: "Ti staří lidé, na všechno se nachytají."

Plují dvě rybičky v moři a najednou nad nimi propluje ponorka. "Vidělas to?! Co to bylo?!" povídá jedna. Druhá odpoví: "Ale nic zvláštního, jenom lidi v konzervě."